Stavební práce nabízené TK Stavby, s. r. o.

Stavební firma TK Stavby, s. r. o. nabízí řadu stavebních prací. Část z nich realizujeme prostřednictvím vlastních zaměstnanců a některé jsou prováděny ve spolupráci s prověřenými partnery, zabývajícími se výrobou nábytku, dveří atd. Nemusíte brát do ruky nářadí, vše uděláme za Vás!

Naše stavební firma nabízí zejména tyto práce:

Stavby, stavební činnost

stavby rd

Stavba rodinného domu na klíč

Při stavbě rodinného domu můžeme zajistit vše projektem RD počínaje, stavbu včetně vnitřního vybavení, jako jsou podlahy, dveře a nábytek, terénními úpravami konče.

Stavba bytového domu

Vedle rodinných domků se zabýváme i stavbami bytových domů. Stavby bytových domů můžeme dle přání zákazníka realizovat včetně projektu, vnitřního vybavení, elektroinstalací, topení, podlah, instalatérských prací. Ve finále zasejeme trávu, vysadíme stromy kolem domu.

Půdní vestavba a nástavba

Chcete upravit půdní vestavbu nebo nástavbu? Můžete se na nás s důvěrou obrátit! Prováděním sádrokartonových konstrukcí, včetně protipožárních, ale i rozvody plynu, pokládáme podlahy i obklady atd. se zabýváme již řadu let.

Stavba bazénu a jímky

Chcete postavit bazén nebo jímku? Kontaktujte nás! Nabízíme stavby bazénů včetně zastřešení i odpadových jímek (žump).

Stavba vázaných krovových konstrukcí

Hledáte tesaře, který vám udělá krov pro váš dům? Naše stavební firma nabízí mimo jiné také tesařské práce.

Stavba garáže

Potřebujete postavit garáž nebo garážové stání? Ať už chcete zděnou garáž nebo přístřešek pro auto ze dřevěných trámů, obojí Vám postavíme v rekordně krátkém termínu a k Vaší spokojenosti.

Stavba plotu a opěrné zdi

Chcete postavit plot nebo zídku z betonových tvárnic nebo cihel? Nebo zabetonovat sloupky pro drátěný plot? Plot nebo zeď vám postavíme z libovolného materiálu!

Stavební dozor

Hodil by se Vám nezávislý stavební dozor pro stavbu vašeho domu? Obraťte se na nás! Ohlídáme Vaši stavbu

Posudek stavby

Potřebujete expertní posudek stavby? Nebo odhad nákladů na rekonstrukci či hodnoty objektu či posudek statika? Kontaktujte nás!

Ostatní práce

Pokládka střešní krytiny

Chcete položit na střechu betonové tašky nebo jiný materiál? Na nás se můžete s důvěrou obrátit.

Zateplení fasády a střešního pláště

Věnujeme se profesionálnímu zateplování fasád polystyrenem, vatou i jinými systémy zateplování.

Zednické a přidavačské práce

Potřebujete zedníka? Postavíme Vám hrubou stavbu nebo vyzdíme příčky uvnitř bytu. Kontaktujte nás.

Obkladačské práce

Chcete položit obklady a dlažbu v koupelně, na toaletě nebo na podlaze ve vašem domě nebo na terase? Naše stavební firma nabízí také profesionální obkladače.

Sádrokartonářské práce

Naše stavební firma poskytuje také sádrokartonářské práce (práce se sádrokartonem, montáž sádrokartonu, sádrokartonové systémy, sádrokartonové příčky, sádrokartonové obklady a podhledy, atd.)

Instalatérské práce

Dále nabízíme instalatérské práce z oboru voda, topení, plyn a kanalizace. Obraťte se na nás, ať už potřebujete drobné instalatérské práce a opravy, nebo kompletní rekonstrukce topení, vody, plynu a kanalizace.

Topenářské práce

Provádíme veškeré topenářské práce – montáže, opravy i údržbu topení. Instalujeme Vám podlahové topení, nebo provedeme rekonstrukci topení ve vašem domku. Obraťte se na nás!

Tesařské práce

Potřebujete krov pro váš dům nebo zahradní pergolu? Naši tesaři jsou Vám k dispozici.

Truhlářské práce

Chcete vyrobit kuchyňskou linku, interiérové nebo exteriérové dveře, schodiště nebo nábytek na míru? Spolupracujeme s prověřenou truhlářskou firmou, která vyrobí vše dle vašich představ.

Zámečnické práce

Potřebujete zámečníka? Zajistíme pro vás montáž bezpečnostních dveří či zámků, nebo instalaci trezoru.

Svářečské práce

Hledáte zkušeného svářeče pro region Praha a okolí? Zašlete nám svoji poptávku, ať už potřebujete svařit bránu, plot nebo jiné svářečské práce.

Rekonstrukce domů a bytů

Rekonstrukce RD (rodinného domu)

Koupili jste starší rodinný dům, který nutně potřebuje rekonstrukci? Obraťte se na nás! Provedeme kompletní rekonstrukci a vše zařídíme za vás - od stavebního povolení, přes elektroinstalace, topenářské a instalatérské práce a zařízení interiéru, až po terénní úpravy kolem domu.

Rekonstrukce bytového jádra

Chystáte se rekonstruovat bytové jádro v panelovém domě nebo starší cihlové zástavbě? Pomůžeme Vám! Zabýváme se kompletními rekonstrukcemi domů i bytů na klíč.

Zemní a výkopové práce

  • Dodávka inženýrských síťí včetně domovních ČOV

  • Pokládka zámkové dlažby

  • Odvoz suti

  • Práce s motorovou pilou - kácení stromů

  • Práce s křovinořezem